«Хочуть, щоб збірна демонструвала привабливу гру»: українець з Пюніка висловився про призначення Петракова тренером Вірменії

Переглядів 1150
Дмитро Котков
Дмитро Котков
2 голоси
«Хочуть, щоб збірна демонструвала привабливу гру»: українець з Пюніка висловився про призначення Петракова тренером Вірменії
Олександр Петраков. Фото: Google
Сергій Вакуленко, який захищає кольори Пюніка, прокоментував призначення українського спеціаліста Олександра Петракова наставником збірної Вірменії.

Український футболіст вірменського Пюніка Сергій Вакуленко висловився про те, що український спеціаліст Олександр Петраков став головним тренером збірної Вірменії.

«Для мене це дуже несподівано. Не думав, що Петраков працюватиме у Вірменії. Напевно, Петракова вирішили призначити після матчів зі збірною України у Лізі конференцій, коли ми їх перемогли – 3:0 та 5:0. Петраков показав добрий результат проти Вірменії, чим привабив керівників місцевого футболу. Напевно, він вразив когось із Федерації», – сказав Вакуленко в інтерв'ю FanDay.

Також Вакуленко висловився щодо завдань збірної Вірменії з Олександром Петраковим.

«Думаю, головним завданням буде повернутися до групи Б Ліги націй. У Вірменії вірять, що з Петраковим досягнуть результату. Також хочуть, щоб збірна за Петракова демонструвала привабливу гру», – додав він.

Сергій Вакуленко в Україні грав за Шахтар, Маріуполь, Олімпік, Арсенал та Карпати. З 2020 року виступає у Вірменії, де до Пюніка захищав кольори Арарата-Вірменії.

Олександр Петраков очолював збірну України у 2021-2022 роках. Головним досягненням спеціаліста є перемога на молодіжному чемпіонаті світу-2019 з національною командою України (U-20).