«Хто ми? Україна!»: відео шаленого святкування перемоги жовто-синіх на молодіжному Євро

Переглядів 38550
21 голосів
Українці радіють голу. Фото: Google
Українській молодіжці вдалося переграти одноліток з Італії на чемпіонаті Європи U-19, який приймає Північна Ірландія. Після успішної зустрічі жовто-сині не стримували емоцій.

21 липня в рамках третього туру Євро-2024 (U-19) зустрічалися збірні України та Італії.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол Геннадія Синчука на сьомій хвилині італійці відповіли точним ударом від Томмазо Ебоне.

На початку другої половини зустрічі команди знову обмінялися голами. На забитий м’яч від Марко Романо українці відповіли взяттям воріт у виконанні Данила Кревсуна.

На 73-й хвилині Крістіан Корраді отримав червону картку, а тому Італія догравала у меншості зустріч. А на 75-й хвилині Україна вийшла вперед після голу Матвія Пономаренка з пенальті.

У підсумку українці здобули перемогу з рахунком 3:2.

Після матчу збірна України емоційно відсвяткувала важливу перемогу. Під слова «Хто ми? Україна!» футболісти та тренери почали танцювати. Потім представники збірної підійшли к фанатам і вже з ними відзначили вікторію.

Відео святкування дивіться тут.

• В іншому поєдинку групи Норвегія переграла Північну Ірландію з рахунком 2:0.
  • Синьо-жовті зайняли друге місце у групі та вийшли у півфінал Євро-2024. Також підопічні Дмитра Михайленка здобули путівку на чемпіонат світу U-20, який пройде у Чилі наступного року.
  • Суперник української команди в 1/2 фіналу Євро-2024 визначиться у понеділок, 22 липня. Це буде або Франція, або Іспанія.