Хто є найбільшим жартівником у збірній України? Гливинський дав відверту відповідь, назвавши головних пустунів

Переглядів 1127
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
Хто є найбільшим жартівником у збірній України? Гливинський дав відверту відповідь, назвавши головних пустунів
Андрій Ярмоленко. Фото: УАФ
Пресаташе збірної України Олександр Гливинський розповів про найбільш веселих футболістів національної команди та назвав людину, яка більше за інших жартує.

Вже у березні збірній України належить зіграти у стиках за вихід на Євро-2024, і гарна атмосфера стане у нагоді підопічним Сергія Реброва.

Пресаташе національної команди Олександр Гливинський висловився стосовно того, які гравці найбільше впливають на цей компонент.

«Звичайно наш капітан Андрій Ярмоленко, у нього дуже дотепні жарти. Так само Олександр Зінченко вміє підняти моральний дух команди і має авторитет. Зрештою, будь-хто може гарно пожартувати. Степаненко Тарас, скажімо.

Атмосфера у нас завжди позитивна, хлопці завжди налаштовані на максимальний результат, перед виходом один одного обіймають. Звісно, бували якісь стички, але без цього ніяк у чоловічому колективі, люди ж не роботи», – сказав Гливинський для YouTube-каналу «XSPORT».

  • Матч проти Боснії і Герцеговини у півфіналі стиків пройде 21 березня, а у разі перемоги, підопічні Реброва 26 числа зустрінуться у фіналі з Ізраїлем або Ісландією.
  • Євро-2024 відбудеться у Німеччині з 14-го червня по 14 липня, і якщо збірна України туди вийде, то гратиме у групі з Бельгією, Словаччиною та Румунією.
X