«Хтось щось сказав, а ми маємо відповідати»: Ребров висловився про Леоненка, Вацка та Циганика

Переглядів 10680
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Хтось щось сказав, а ми маємо відповідати»: Ребров висловився про Леоненка, Вацка та Циганика
Сергій Ребров. Фото: Google
Наставник збірної України Сергій Ребров прокоментував той факт, що були претензії стосовно формування команди у структурі різних збірних команд.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров відповів на претензії щодо формування команди у структурі різних збірних команд. 

Конкретно коуч відреагував на слова, що зараз багато провідних футбольних блогерів говорять, що в інституті збірних працюють люди, які навчалися на платформі PASS, натхненником і творцем якої є Гліб Платов. 

«Я вам так відповім, як Лобановський колись казав. Ми розуміємо ваше нерозуміння. Так можете і відповісти блогерам та журналістам. Я розмовляю з усіма кандидатами, Унаї Мельгоса розмовляє із кандидатами. Ми вибираємо не через прізвища, а за здібностями працювати», – сказав Ребров в інтерв’ю ТаТоТаке.

Також коуч зазначив, чи перебільшена інформація про їхній вплив:

«Я не розумію, ну який у них вплив? У кого вплив? Ми зараз маємо коментувати висловлювання всіх блогерів – Леоненка, Вацка, Циганика… Хтось щось сказав, а ми маємо відповідати. Ще раз – це моя відповідальність. Я беру на роботу тих людей, яким я довіряю та в яких бачу перспективу».

  • У березні збірна України в рамках плей-офф кваліфікації Євро-2024 зустрінеться з Боснією і Герцеговиною. У разі перемоги на жовто-синіх чекає поєдинок проти переможця пари Ізраїль – Ісландія.
  • Євро-2024 відбудеться в Німеччині 14 червня – 14 липня.
X