«Краща б зв’язка була Маркевич – Мальдера»: Федецький оцінив призначення італійця в збірну

Переглядів 16
Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
0 голосів
«Краща б зв’язка була Маркевич – Мальдера»: Федецький оцінив призначення італійця в збірну
Андреа Мальдера. Фото: УАФ
Колишній футболіст Шахтаря та Карпат Артем Федецький прокоментував призначення італійського фахівця Андреа Мальдери головним тренером збірної України.

Артем Федецький висловив свою думку щодо призначення італійського фахівця на посаду головного тренера збірної України.

Експерт вважає, що Мальдера є досить сильним спеціалістом та професіоналом своєї справи, але не має досвіду самостійної роботи.

«Я з Андреа працював трошки ще в збірній. Доволі сильний спеціаліст, хороша людина, професіонал своєї справи й кваліфікований фахівець. Він був помічником Шевченка, помічником Де Дзербі. А як йому буде на цій новій посаді в збірній – головний тренер – ну, я не знаю, тут питання непросте. Звичайно, бажаю йому успіху».

Також колишній футболіст вважає, що краще б у збірній України був би тренерський дует у складі Мирона Маркевича та Андреа Мальдери.

«На мою думку, краща б зв’язка була Маркевич – Мальдера, мені вона виглядала б авторитетно, класно. Але, звичайно, я буду вболівати і бажаю удачі. В Андреа є знання. Подивимось, час покаже, чи правильним було рішення призначити його головним тренером», – цитує Федецького Футбол 24.

  • Мальдера підписав контракт із УАФ терміном на два роки з опцією продовження.
  • Найближчим часом національна команда проведе товариські матчі проти Польщі та Данії, які заплановані на 31 травня та 7 червня.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри