Кревсун знаходився в базі збірної України U-19 з вересня: джерело повідомило подробиці

Переглядів 7340
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Кревсун знаходився в базі збірної України U-19 з вересня: джерело повідомило подробиці
Данило Кревсун. Фото: Google
Унаї Мельгоса розповів про те, що в серпні було створено селекційний департамент, який займається молодими українськими талантами, серед яких є і Данило Кревсун.

Півзахисник Боруссії Дортмунд U-19 Данило Кревсун був у базі збірної України U-19 з середини вересня 2023 року, повідомляє «ТаТоТаке».

Головний тренер молодіжної збірної та координатор юнацьких збірних України Унаї Мельгоса повідомив джерелу, що у серпні був створений селекційний департамент. Він працює в період між зборами команд, а його завданням є збір всієї важливої інформації про всіх українських футболістів 2002-2008 років народження.

До кожної збірної прикріплена одна людина з цього департаменту, яка насамперед допомагає тренерам та його асистентам робити скаутинг.

Тренери залучені в максимальній мірі. До 31 грудня 2023 року всі кадрові рішення по заявках приймає виключно головний тренер, поки цей департамент налаштовує роботу.

Тобто Кревсун був в цій базі, а за цей процес відповідають головний тренер, його асистенти та скаути, які створюють цей селекційний відділ.

  • У Західній конференції юнацької Бундесліги Боруссія разом із Баєром мають по 27 очок і вони є лідерами.
  • В юнацькій Лізі УЄФА дортмундці в групі F посідають друге місце, маючи сім очок у активі.