«Мотивація на межі фантастики!»: Трубін розповів про настрій збірної України

Переглядів 601
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Мотивація на межі фантастики!»: Трубін розповів про настрій збірної України
Анатолій Трубін. Фото: Google
22-річний голкіпер Бенфіки та збірної України Анатолій Трубін дав коментар стосовно готовності національної команди до найближчих товариських матчів та до Євро-2024.

«Синьо-жовті» продовжують підготовку до чемпіонату Європи, а вже третього червня проведуть товариський матч проти збірної Німеччини.

Напередодні своїми очікуваннями від гри поділився Анатолій Трубін.

«Я вважаю, що ми готові до поєдинку з Німеччиною. Наша мета — підготуватися через цей збір саме до Євро. Тому все поступово, день по дню, гра за грою будемо вдосконалюватися, щоб підійти до Євро готовими не на сто, а на всі двісті відсотків».

Також воротар Бенфіки додав такі слова:

«Грати за національну збірну, тим паче в нинішніх реаліях, — мотивація на межі фантастики! Неважливо, проти кого ми граємо, адже ми граємо за цю емблему, за нашу збірну, за нашу країну. Тож немає різниці, хто в суперниках — Німеччина, Польща чи Молдова», — сказав Трубін в інтерв’ю УАФ.

  • Третього червня в німецькому Нюрнберзі наша команда проведе товариський матч із господарями Євро-2024. Початок зустрічі — о 21:45 за київським часом.
  • Наступного дня синьо-жовті вилетять до Варшави. У столиці сусідньої держави українці зіграють наступний підготовчий і водночас товариський матч — із Польщею 7 червня. Початок зустрічі — о 21:45 за київським часом.
  • Заключною грою передтурнірного збору стане поєдинок із національною командою Молдови 11 червня в Кишиневі. Початок зустрічі — о 19:00 за київським часом.
  • Наступного дня, 12 червня, національна команда прибуде до місця постійної дислокації на Євро-2024 — містечка Вісбаден.
  • 14 червня – 14 липня Німеччина прийматиме Євро-2024.
  • Українська збірна зустрінеться з Румунією, Словаччиною та Бельгією на груповому етапі.