Мудрик та Циганков вивели збірну України на Євро-2024: команда Реброва здійснила камбек у грі з Ісландією

Переглядів 8843
12 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Оксана Васильєва
Національна збірна України їде на Євро-2024! У поєдинку фінальної кваліфікації синьо-жовті продемонстрували характер, закамбечили і переграли міцну команду Ісландії (2:1).

Гру проти Ісландії Україна на правах господарів поля, нехай і формально, розпочала досить жваво. Однак стартовий спалах активності від Михайла Мудрика і компанії холоднокровні потомки вікінгів досить швидко погасили і вже першу свою позиційну атаку перевтілили в гол.

Головна зірка Ісландії Альберт Гудмундссон розхитав Володимира Бражка та свого партнера по Дженоа Руслана Малиновського і пальнув з-під Іллі Забарного. Андрій Лунін не виручив.

▶️  Відео голу Альберта Гудмундссона дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Ще до перерви Роман Яремчук рахунок зрівняв, але гол нападника Валенсії не зарахували, бо Віктор Циганков, який йому асистував, перебував у явному положенні поза грою.

▶️  Відео незарахованого голу Романа Яремчука дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві Циганков вирішив більше не асистувати, а продемонстрував всі свої найкращі якості – швидкість, техніку та удар соло – і забив. З пострілом з-за меж штрафного майданчика нашого вінгера Гакон Вальдімарссон не впорався.

▶️  Відео голу Віктора Циганкова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Після пропущеного голу Ісландія міцно зайняла оборону, а Сергій Ребров кинув у бій Артема Довбика, який замінив Романа Яремчука. Тож синьо-жовті і надалі грали з одним нападником. Відмінну нагоду забити вдруге мав на 73-й хвилині Віталій Миколенко, але, опинившись на позиції форварда, наш захисник пробив у падінні ногою повз.

Гра плавно котилася до овертайму та знову показав свій клас Циганков: Віктор підхопив м'яча на фланзі, покотив на Георгія Судакова, який помітив свого друга Мудрика і Михайло вклав в удар мабуть всі сили, які тільки мав. Знову дальній удар, знову гол!

▶️  Відео голу Михайла Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Саме точний та результативний постріл гравця Челсі, як виявилося, подарував Україні путівку до Німеччини. Всі хто критикував Мудрика, сьогодні мають славити його.

Фінал плей-оф до чемпіонату Європи 2024 року

Місто Вроцлав (Польща). Стадіон «Тарчинські Арена»

Україна – Ісландія 2:1 (0:1)

Голи: Циганков, 54, Мудрик, 84 – Гудмундссон, 30.

• Чемпіонат Європи 2024-го року відбудеться полях Німеччини з 14 червня по 14 липня.
  • Суперниками України по квартету Е будуть національні командами Бельгії, Словаччини та Румунії.