«Не всі клуби пішли нам на зустріч»: Ротань розповів про новий збір України U21

Переглядів 461
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Не всі клуби пішли нам на зустріч»: Ротань розповів про новий збір України U21
Руслан Ротань. Фото: УАФ
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань анонсував новий тренувальний збір команди з 15-го по 22 листопада. Також він розказав, які гравці потраплянь на збір в Грузії.

Молодіжна збірна України під керівництвом Руслана Ротаня пробилася до фінальної стадії Євро-2023. Варто нагадати, що суперниками нашого колективу будуть: Хорватія, Іспанія та Румунія.

Тому Ротань вирішив почати підготовку та анонсував новий тренувальний збір.

«З 15-го по 22 листопада ми будемо працювати в Грузії. Про всі деталі ви згодом дізнаєтеся на офіційних ресурсах УАФ. Скажу, що організація цього збору — це вже наша велика перемога. В Україні буде тривати чемпіонат, не зможуть приїхати та всі найкращі легіонери, але ми наполягаємо на тому, щоб зібрати не тільки добре нам знайомих виконавців, але й тих хлопців, які будуть обличчям молодіжки в наступному циклі».

Також головний тренер розказав з якими трудностями зіштовхнувся, при спілкуванні з клубами.

«На жаль, не всі клуби погодилися піти нам назустріч, але ми завжди дякували, дякуємо та будемо дякувати їм за те, що вони готують гравців для національних збірних», - сказав Ротань в інтерв'ю сайту Zbirna.com.

Нагадаємо, що Євро-2023 відбудеться з 21 червня по 8 липня у Румунії та Грузії. Усі три матчі групової стадії чемпіонату Європи українська молодіжка проведе у Бухаресті.