Дива не сталося: збірна України на чолі з Ротанем поступилася Англії у першому матчі відбору на Євро-2024

Переглядів 1924
Україна - Англія. Фото: Google
Збірна України провела свій перший матч у відбірковому етапі Євро-2024 проти Англії на легендарному стадіоні «Уемблі». Гра кінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

Збірна України розпочала свій шлях у відбірковому циклі на Євро-2024, у першому матчі суперником нашої команди стала Англія. Також варто зазначити, що це був перший матч Ротаня у ролі тренера головної команди країни.

Наші хлопці провели вдало початок зустрічі. Гра в основному відбувалася у центрі поля, а також збірна України мала декілька нагод вдало вибігти в контратаки, проти не використала ці можливості.

Проте з 37 по 40 хвилину Англія зуміла відзначитися двічі. Сака виконав простріл у штрафний майданчик, де Кейн знайшов вільну зону та відправив м’яч у сітку. Так рахунок було відкрито. А потім Сака пробив з межі штрафного майданчика та вразив ліву дев'ятку. Результативну передачу віддав Джордан Хендерсон, а Трубін не мав шансів відбити цей влучний удар.

Голи першого тайму можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net

На перерву збірна України пішла, поступаючись у два м'ячі.

У другому таймі гра заспокоїлась та особливої небезпеки біля воріт обох команд не було. Матч закінчився із рахунком 2:0 на користь Англії.

Таким чином збірна Україна не набрала очків після матчу з англійцями, а сьогоднішні господарі мають шість балів після двох ігор.

Наступні матчі у відборі наша збірна зіграє проти Північної Македонії та Мальти. Ці зустрічі відбудуться в червні.