Олімпійська збірна України розгромила італійців у своєму другому матчі в історії: результат гри команди Ротаня

Переглядів 1016
Групове фото збірної України (U-23). Фото: УАФ
Олімпійська збірна України (U-23) у своєму другому матчі на міжнародному турнірі Моріса Рівелло, що проходить у Франції, впевнено переграла команду Італії (U-21) (4:0).

Команда України (U-23), яка цьогоріч є олімпійською і буде представляти нашу країну на ОІ-2024 у Франції, здобула другу поспіль перемогу на міжнародному турнірі Моріса Рівелло.

Перший тайм гри між Україною та Італією пройшов у рівній боротьбі, але виграли його наші співвітчизники: на 31 хвилині режим Ліонеля Мессі увімкнув півзахисник польської Лехії з Ґданська Максим Хлань, забивши дуже класний гол.

▶️  Відео голу Максима Хланя дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві не менш розкішним голом відзначився хавбек Олександрії Олександр Мартинюк, який прошив Джоле Дзаккі ударом з-за меж штрафного майданчика.

▶️  Відео голу Олександра Мартинюка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Та й на цьому підопічні Руслана Ротаня не заспокоїлися і гравці донецького Шахтаря та київського Динамо Данило Сікан та Назар Волошин відповідно довели справу до розгрому.

▶️  Відео голів Данила Сікана та Назара Волошина

Міжнародний товариський матч

Україна (U-23) – Італія (U-21) 4:0 (1:0)

Голи: Хлань, 31,  Мартинюк, 53, Сікан, 64, Волошин, 71.

Нагадаємо, що у першому матчі на турнірі Моріса Рівелло команда Руслана Ротаня розтрощила команду Індонезії (3:0).

• Футбольний турнір Олімпіади-2024 пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня.
  • Суперниками синьо-жовтих на груповому етапі головних ігор чотириріччя будуть національні команди Аргентини, Марокко та Іраку.