П'ять голів на двох: молодіжні збірні України та Словаччини влаштували феєрію в битві за вихід на Євро-2023

Переглядів 1673
Україна U-21. Фото: УАФ
Молодіжна збірна України поступилася одноліткам зі Словаччини у першому поєдинку плей-офф раунду за вихід на Євро-2023, який проходив у Жиліні.

У першому таймі все розпочалося з помилки українців, яка призвела до пенальті на ворота Анатолія Трубіна. На 10-й хвилині Томаш Суслов не зміг переграти першого номера Шахтаря з позначки, проте вдало зіграв на добиванні. Підопічним Руслана Ротаня знадобилося близько семи хвилин, аби зрівняти рахунок. На допомогу нашій молодіжці прийшов стандарт, м'яч після удару Криськіва парирував голкіпер, який відскочив прямо на Богдана В'юнника, якому ніхто не завадив відзначитись. Команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

На цьому команди не зупинилися та продовжили голепад у Жиліні. На старті другого тайму Давид Стрелец вдруге вивів господарів вперед після помилки Олександра Сироти, а вже за три хвилини Криськів влучним ударом завершив атаку, яку розіграли Георгій Судаков та Артем Бондаренко. На 53-й хвилині Стрелец наважився на сольний прохід увійшов до штрафного та з відскоком від штанги відзначився дублем та третім голом загалом.

У час, що залишися словаки віддали м'яч супернику, який не зміг перетворити створені моменти на третій забитий гол. Фінальний свисток зафіксував перемогу молодіжки Словаччини з рахунком 3:2.

За чотири дні молодіжні збірні України та Словаччини зустрінуться у повторному поєдинку, який визначить володаря однієї з чотирьох вакантних путівок на Євро-2023. Гра-відповідь буде зіграна у Бельсько-Бялій (Польща) на Муніципальному стадіоні (18.30).