«Підходжу до хлопців: «Дайте сигарету»: як Блохін не дивився серію пенальті збірної України на ЧС-2006

Переглядів 104
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
«Підходжу до хлопців: «Дайте сигарету»: як Блохін не дивився серію пенальті збірної України на ЧС-2006
Олег Блохін та Сергій Ребров на ЧС-2006. Фото: УАФ
Колишній головний тренер збірної України Олег Блохін поділився своїми спогадами про переможний матч 1/8 фіналу чемпіонату світу 2006 року проти Швейцарії (0:0, 3:0 – пен.).

Колишній головний тренер збірної України Олег Блохін в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» поділився спогадами про перемогу над Швейцарією (0:0, 3:0 – пен.) в 1/8 фіналу чемпіонату світу 2006 року.

Блохін оцінив виконання удару в серії пенальті нападником Артемом Мілевським. 

«Він пенальті пробив «паненкою». Я цього не бачив, бо пішов у роздягальню. Потім мене запитували: «Що було б з ним, якби не забив?». Кажу: «Напевно, хлопці самі б розібралися». По-перше, йшлося про вихід до чвертьфіналу Чемпіонату світу. А по-друге, на кону стояли – великі гроші».

Він зізнався, що відчував дуже серйозний стрес під час післяматчевих одинадцятиметрових. 

«Стрес був настільки сильний, що у мене просто не витримали нерви. Гра йшла, як на гойдалці – туди-сюди. Потім – додатковий час і серія пенальті. Підходжу до хлопців: «Дайте сигарету». А вони: «Нема ні запальнички, ні сигарет». Я лише махнув рукою й пішов до роздягальні.

Не дивився жодного пенальті. Я прийшов на прес-конференцію і навіть не знав, що Шевченко не реалізував пенальті. Усі так на мене подивились…».

Тренер розповів, від кого дізнався про історичний вихід команди до чвертьфіналу. 

«Масажист Паша Швидкий, царство йому небесне, зайшов до роздягальні й сказав: «Володимировичу, ходімо, все добре».

  • У 1/4 фіналу українці поступилися італійцям з рахунком 0:3.
  • Виступ у фінальній стадії ЧС-2006 поки є для збірної України єдиним в її історії.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри