«Прикладом для нас будуть служити ЗСУ»: Ротань розповів про настрій української молодіжки перед Євро

Переглядів 364
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Прикладом для нас будуть служити ЗСУ»: Ротань розповів про настрій української молодіжки перед Євро
Руслан Ротань висловився про жеребкування молодіжного Євро, яке відбудеться влітку наступного року в Грузії та Румунії. За словами спеціаліста, у команди правильний настрій на Євро-2023.

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував реакцію своїх підопічних на результати жеребкування Євро-2023.

«Так, я пишаюся нашими хлопцями — і про це говорив навіть тоді, коли в них ще не все виходило. Знаю, як вони відреагували на результати жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи, і мене, як тренера, безперечно, влаштовує настрій колективу», – сказав Ротань в інтерв’ю Zbirna. 

Також за словами молодого спеціаліста, прикладом для української молодіжки мають бути українські військові.

«Український футбол має бути гідно представлений на молодіжному Євро-2023, і прикладом для нас будуть служити ЗСУ».

Збірна України під керівництвом Руслана Ротаня на чемпіонаті Європі (U-21) гратиме у групі В разом з господаркою Румунією, Іспанією та Хорватією. Попередній раз українська збірна грала на такому форумі у 2011-му році, посівши з одним очком четверте місце в групі, де булі іспанці, англійці та чехи. 

Найкращим результатом в історії молодіжної збірної України (U-21) є вихід у фінал Євро-2006, де національна команда Нідерландів перемогла українців з рахунком 3:0.

Додамо, що молодіжне Євро-2023 проходитиме у Грузії та Румунії з 21-го червня до 8-го липня.