Шевченко і Ротань: головний тренер олімпійської збірної Україні чесно розповів про відносини з головою УАФ

Переглядів 1297
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Шевченко і Ротань: головний тренер олімпійської збірної Україні чесно розповів про відносини з головою УАФ
Руслан Ротань. Фото: УАФ
Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань, який також очолює Олександрію, висловився стосовно спільної роботи з новим головою УАФ Андрієм Шевченком.

Вже у понеділок, 25 березня, олімпійська збірна України зіграє проти команди Японії U-23 в рамках товариського матчу.

Головний тренер українського колективу Руслан Ротань на пресконференції перед цим поєдинком поділився враженнями від роботи з Андрієм Шевченком, який з січня займає посаду голови УАФ.

«У нас усе складається добре. Найголовніше, що в нас є комунікація й порозуміння. Пан Андрій добре ставиться до олімпійської збірної й розуміє, що Ігри – це дуже важливі змагання.

Ми хочемо подякувати за організацію підготовки команди в Угорщині, де ми мали можливість тренуватися в гарних умовах. Для нас це дуже важливо, адже ця команда тільки зібралася, і для нас ці дні були як ковток свіжого повітря».

Спеціаліст зазначив, що спілкується з Шевченком та особисто подякував йому за допомогу.

«У нас є діалог з Андрієм Шевченком і є допомога в усіх необхідних нам моментах. Ми вдячні за це Українській асоціації футболу та пану Андрію особисто», – приводить слова Ротаня УАФ.

  • Нагадаємо, що завдяку виходу в півфінал Євро-2023 U-21 збірна України отримала право зіграти на Олімпіаді-2024, що відбудеться у Франції.
  • Футбольний турнір Ігор пройде з 26-го липня по 11-те серпня.
  • Команда Ротаня потрапила у групу В, де також є Аргентина, Марокко та представник Азії, який поки що не відомий (АФК-3).