Сьома перемога поспіль, паненка від Ярмолюка: як завершився матч відбору Євро-2025 Україна – Сербія

Переглядів 3907
Назар Волошин. Фото: УАФ
У п’ятницю, 6 вересня, молодіжна збірна України провела свій черговий поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) – проти команди Сербії.

Матч завершився вольовою перемогою збірної України з рахунком 2:1. Сербська команда відкрила рахунок на 7-й хвилині. Після кутового Баждар відправив м’яч у ворота синьо-жовтих.

Підопічні Унаї Мельгоси відігралися на 34-й хвилині. Батагов відмінною передачею вивів на ударну позицію Волошина, який пробив точно у дальній кут воріт.

На 57-й хвилині Ярмолюк приніс молодіжній збірній України перемогу. Форвард Брентфорда реалізував пенальті, забивши паненкою.

Відео голів

Відзначимо, що ця перемога стала сьомою поспіль у відборі до Євро-2025.

Євро-2025 (U-21)

Кваліфікаційний турнір

Група F

Україна – Сербія – 2:1

Голи: Баждар, 7 (0:1). Волошин, 34 (1:1). Ярмолюк, 57 – з пенальті (2:1).

• Збірна України займає перше місце в групі, набравши 21 очко в семи матчах.
  • Наступний поєдинок синьо-жовті зіграють на виїзді проти Північної Ірландії. Зустріч відбудеться 10 вересня.
  • У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).