Стало відомо, коли в Україні можуть показати фільм про збірну: в Чикаго вже відбулася прем’єра

Переглядів 420
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Стало відомо, коли в Україні можуть показати фільм про збірну: в Чикаго вже відбулася прем’єра
Remember Blue & Yellow. Фото: Google
У другій половині січня в Україні, можливо, відбудеться показ фільму «Пам’ятай синьо-жовтих» (Remember Blue & Yellow). Презентація стрічки була в американському Чикаго.

У приміщенні Українського культурного центру в Чикаго відбулася презентація фільму «Пам’ятай синьо-жовтих» (Remember Blue & Yellow).

Творцями фільму стали американські журналісти з компанії ESPN Рассел Діналло та Райт Томпсон. Фільм триває 60 хвилин і показує життя національноі команди України з футболу під час війни. Документалісти проводили зйомки під час підготовчого збору збірної у Словенії у травні цього року, матчів плей-офф чемпіонату світу-2022 у Шотландії та Вельсі, ігор Ліги націй УЄФА у Вірменіі та Польщі.

На прем’єрі творці фільму радо відгукнулися на пропозицію президента УАФ Андрія Павелка, яку передав прес-аташе збірної України Олександр Гливинський, організувати прем’єру фільму в Україні. Якщо все складеться, можливо, удасться здійснити це у другій половині січня, повідомляє офіційний сайт УАФ.

На прем’єрі в Америці були присутні керівники ESPN, авторитетні спортивні журналісти зі США та згуртована українська громада Чикаго, яка налічує сьогодні близько 400 тисяч осіб (до початку повномасштабного вторгнення — 250 тисяч).

Спеціальним гостем прем’єри став головний тренер національної команди Олександр Петраков, який є головним героєм фільму. Прем’єра документальної стрічки в ефірі телеканалу ESPN відбудеться 11 грудня, після чого подивитися фільм можна буде за підпискою на ОТТ платформі Disney+.