Турнірна таблиця групи С відбору Євро-2024: Італія обігнала Україну, Англія підтвердила лідерство

Переглядів 172367
77 голосів
Італія радіє голу у ворота македонців. Фото: Getty Images
У відбірковій групі C національна команда Англії стала першою, а ось італійці та українці з'ясують, хто отримає другу путівку на бажаний чемпіонат Європи.

17 листопада в рамках відбіркового циклу Євро-2024 збірна Італії на своєму полі зустрічалася з національною командою Північної Македонії.

Італійці виграли перший тайм з розгромним рахунком 3:0, завдяки голу представника Інтера Маттео Дарміана та дублю форварда Ювентуса Федеріко К'єзи. Але у другій половині зустрічі гості дали справжній бій Скуадрі Адзуррі. Головним героєм гостей став півзахисник Краковії Яні Атанасов, який оформив дубль, забивши на 52 та 74 хвилинах. Та на 81 хвилині лідер Наполі Джакомо Распадорі знову збільшив відрив у рахунку. А у додатковий час досвідчений форвард Роми Стефан Ель-Шаараві знову довів перевагу італійців до розгромного. У підсумку Італія виграла зустріч із рахунком 5:2.

У паралельному поєдинку Англія здолала Мальту з рахунком 2:0.

Британська команда з 19 очками в активі виграла групу С. Скуадра Адзурра з 13 очками вийшла на друге місце у відбірковій групі до Євро-2024. У третьої України також 13 балів. У четвертої Північної Македонії сім очок, а у п’ятої Мальти – нуль.

• Уже 20 листопада Україна та Італія зіграють в Леверкузені вирішальний матч за право зіграти на чемпіонаті Європи.
  • Україну влаштує лише перемога. Італійцям вистачить і нічиї, аби пробитися до континентальної першості.
  • Також команда Реброва зможе розраховувати на плей-оф Ліги націй за вихід до Євро-2024.