Україна здобула вольову перемогу над Мальтою: команда Реброва обійшла італійців у групі відбору Євро-2024

Переглядів 3334
6 голосів
Мальта - Україна. Фото: УАФ
Сьогодні в рамках сьомої гри кваліфікаційного етапу до Євро-2024 збірна Мальти приймала національну команду України. Підопічні Реброва зуміли перемогти господарів із рахунком 3:1.
  • Україна вдруге обіграла Мальту протягом відбору до Євро.
  • Підопічні Реброва здобули другу перемогу поспіль.
  • Зінченко вийшов із капітанською пов'язкою.
  • Мудрик забив дебютний м'яч за національну команду.
  • Мальтійці ще не здобули жодного очка.

Збірна Мальти сенсаційно розпочала гру. Острівна команда на 13-й хвилині відкрила рахунок. Свої дивовижні індивідуальні дії Мбонг увінчав ударом з меж штрафного майданчика. Він відправив м'яч низом по центру воріт, Анатолій Трубін не зумів виручити українську команду.

Переглянути гол Мбонга у ворота збірної України можна в телеграм-каналі FanDay

Підопічні Реброва зуміли відігратися на 38-й хвилині. Камензулі зрикошетив м'яч у власні ворота, після того, як намагався заблокувати удар Судакова. Курйозний момент допоміг забити українцям.

Переглянути автогол Мальти можна в телеграм-каналі FanDay

Буквально через п'ять хвилин Михайло Мудрик завдяки індивідуальним діям заробив пенальті, який реалізував Артем Довбик. Форварду пощастило, адже голкіпер мальтійців був дуже близький до сейву.

Переглянути гол Довбика у ворота збірної Мальти можна в телеграм-каналі FanDay

На перерву команди пішли за рахунку 1:2 на користь українців.

Старт другої половини гри виявився нервовим, адже господарі створювали небезпечні моменти і Трубіну доводилося рятувати синьо-жовтих.

З часом наша збірна зуміла заспокоїти гру, що призвело до зменшення напруги біля наших воріт, але також поменшало небезпеки від нашої атакувальної лінії.

В кінцівці гри Мудрик проскочив повз захисників, знайшов трохи вільного простору та завдав удару здалеку. М'яч влетів під праву стійку воріт. Вінгер забив свій дебютний м'яч за збірну.

Переглянути дебютний гол Мудрика у ворота збірної Мальти можна в телеграм-каналі FanDay

Фінальний свисток зафіксував перемогу України із рахунком 3:1.

Кваліфікація на Євро-2024. Сьомий тур

Мальта — Україна — 1:3

Голи: Мбонг, 13, — Камензулі, 38 аг, Довбик, 43 пен, Мудрик, 85.

• Після цієї перемоги збірна України посідає друге місце у турнірній таблиці групи C кваліфікації на Євро-2024 з 13 балами.
  • Остання гра підопічних Реброва відбудеться проти італійців.