«Усі роблять помилки»: Краковський – про стан Трубіна, Різника та вибір Реброва на матч проти Швеції
Відомий тренер воротарів Сергій Краковський в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» перед півфіналом плей-оф європейської кваліфікації на Чемпіонат світу-2026 проти Швеції висловився щодо найкращого українського голкіпера.
За словами спеціаліста, Андрій Лунін за рівнем гри не гірший за Анатолія Трубіна. Також хорошою грою відзначається Дмитро Різник.
«Я б сказав, що Анатолій Трубін – один із найкращих наших воротарів, це точно. Чим Андрій Лунін гірший – я не знаю. У нас ще є Дмитро Різник, дуже непоганий голкіпер. Звичайно, хтось іноді робить помилки, але це цілком природно – усі воротарі час від часу помиляються. Я не знаю таких голкіперів, які б ніколи цього не робили. Визначати, хто більш стабільний і готовий до конкретної гри, має головний тренер», – сказав Краковський.
- 26 березня в іспанській Валенсії на стадіоні «Сьютат де Валенсія» відбудеться гра 1/2 фіналу кваліфікації чемпіонату світу-2026 з футболу між збірними України та Швеції. Початок поєдинку заплановано на 21:45 за київським часом.
- Сайт «Український футбол» детально розібрав заявку збірної Швеції на матч з Україною і розповів, на кого слід звернути увагу в складі скандинавів.
- У разі перемоги над Швецією, 31 березня «синьо-жовті» зустрінуться у фіналі за путівку на мундіаль із переможцем пари Польща – Албанія.