«Уявіть собі, якщо Ротань обіграє Англію»: Джулай пояснив мотивацію УАФ довіритися тренеру молодіжки

Переглядів 558
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
0 голосів
«Уявіть собі, якщо Ротань обіграє Англію»: Джулай пояснив мотивацію УАФ довіритися тренеру молодіжки
Руслан Ротань. Фото: УАФ
Коментатор Setanta Sports Ukraine Дмитро Джулай висловився стосовно рішення УАФ, що збірну України на відбірковий матч до Євро-2024 проти Англії повезе Руслан Ротань.

Джулай у вчорашньому стрімі на своєму YouTube-каналі висловив припущення, що керівництво УАФ заради запрошення Сергія Реброва готове принести в жертву результат першого матчу проти віце-чемпіонів Європи. 

«Було в мене відчуття, що буде Ротань. Просто тому, що ці персонажі дуже передбачувані. Очевидно, що немає якогось рішення щодо тренера на матч з Англією. Плюс вони керувалися логікою, що з Англією нам нічого не світить. А що потім? 

Якщо ми хочемо потрапити на Євро, маємо вигризати очки в кожному матчі. Немає такої гарантії, що ми візьмемо 12 очок з Мальтою та Північною Македонією. А уявіть собі, якщо раптом Ротань обіграє Англію. Вони ж просто будуть геніями тоді», – підкреслив Джулай.

Україна у відборі на Євро-2024 зіграє у групі з Італією, Англією, Північною Македонією та Мальтою. Перший офіційний матч у 2023 році наша команда проведе 26 березня проти Англії на «Вемблі».