«В тебе була пропозиція від топ-клубу рф, але ти відмовив»: російський коментатор Андронов написав листа Реброву

Переглядів 2586
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
«В тебе була пропозиція від топ-клубу рф, але ти відмовив»: російський коментатор Андронов написав листа Реброву
Сергій Ребров. Фото: Google
Відомий російський журналіст і коментатор Олексій Андронов звернувся до Сергія Реброва, який напередодні був офіційно призначений головним тренером збірної України.

Андронов, який відомий своєю проукраїнською позицією, звернувся до українського наставника в соцмережах у дописі «Лист до друга».

«Зараз ЗМІ боязко згадують, що ти був чемпіоном росії. З Рубіном. Я скажу більше. В тебе була дуже серйозна пропозиція від одного російського топ-клубу. Ти відмовив. І правильно зробив».

Андронов побажав Сергію Станіславовичу успіхів та заявив, що український фахівець зможе впоратися з усіма складнощами.

«Ніхто у світі не може цього зрозуміти, тому що ніхто в таких умовах ще ніколи не працював. Ти переможеш. Народжений повзати – літати не може, а народжений перемагати – здолає всі труднощі. Разом з однодумцями та друзями. Сергію, я завжди з тобою!», – написав Андронов.

  • 49-річний Ребров працював головним тренером Динамо з 2014 по 2017 рік та привів команду до двох чемпіонських титулів (2015, 2016), а також здобув два Кубка України (2014, 2015) і один Суперкубок (2016).
  • З 2018 по 2021 рік українець тричі ставав чемпіоном Угорщини з Ференцварошом (2019, 2020, 2021). 
  • Останні два роки Ребров провів на чолі  Аль-Айна (2021-2023), з яким в дебютному сезоні виграв чемпіонат та Кубок ОАЕ.