Відео голів, три капітани і склад команди: УАФ розкрила деталі «секретного» матчу Лехія – Україна

Переглядів 11924
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Збірна України в матчі з Лехією. Фото: УАФ
Українська асоціація футболу розкрила подробиці секретного спарингу національної збірної України проти Лехії (2:0), що пройшов напередодні гри з Італією.

У четвер, 16 листопада, збірна України перемогла Лехію в секретному контрольному поєдинку з рахунком 2:0. За команду Сергія Реброва відзначилися Олександр Піхальонок та Єгор Назарина.

УАФ розкрила подробиці матчу, який ніде не транслювався та навіть опублікувала відео голів, які були забиті на 24-й та 55-й хвилині.

З'ясувалося, що впродовж матчу національна команда України змінила трьох капітанів:

• Сергій Сидорчук;
  • Олександр Зінченко;
  • Тарас Степаненко.

Склад команди Реброва на перший та другий тайм:

Перший тайм: Різник (Бущан, 30), Караваєв, Бондар, Матвієнко, Таловєров, Дубінчак, Сидорчук (к), Малиновський, Піхальонок (Назарина 30), Зубков, Яремчук (Сікан, 30).

Другий тайм: Бущан (Трубін, 60), Миколенко, Забарний, Сваток, Тимчик, Назарина (Степаненко, 60), Зінченко (к), Судаков, Мудрик, Циганков, Сікан (Довбик, 60).

УАФ повідомила, що національна збірна запросила дітей з Української футбольної школи, сформованої у Гданську в період війни. Саме під їхні оплески команда покидала поле переможцями.

• За підсумками жовтневих поєдинків відбору на Євро-2024 національна збірна України піднялася на другу сходинку у групі С, маючи 13 очок після семи матчів.
  • В активі Італії десять очок після шести зіграних поєдинків.
  • У понеділок, 20 листопада підопічні Реброва зустрінуться у вирішальному матчі проти «Скуадри Адзурри». Поєдинок пройде в німецькому місті Леверкузен. Початок гри о 21:45.