«Він зараз найсильніший гравець»: Сабо назвав футболіста з УПЛ, який має вийти на матч з Німеччиною

Переглядів 3610
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Він зараз найсильніший гравець»: Сабо назвав футболіста з УПЛ, який має вийти на матч з Німеччиною
Володимир Бражко. Фото: Динамо
Екснаставник національної команди України Йожеф Сабо висловився про провідних гравців жовто-синіх та зробив акцент на Володимирі Бражко, який став справжнім лідером київського Динамо.

Йожеф Сабо висловився про лідерів збірної України напередодні контрольного поєдинку з Німеччиною.

«Судакова в будь-якому разі треба ставити, він зараз розкрився. Малиновський – хороший футболіст із прекрасним ударом, працездатний. Але він теж не завжди грає. Ну і Бражко має грати, у чемпіонаті України він зараз найсильніший гравець», – сказав Сабо в інтерв’ю «Українському футболу».

Також експерт не списує з рахунків лідера київського Динамо Андрія Ярмоленка.

«Праворуч більше шансів вийти у Циганкова, він стабільно грає в Жироні. Але Ярмоленка теж рано списувати з рахунків. Та й Гуцуляк мені імпонує, але, щоб високо літати і стати топом, йому треба додати в працездатності». 

Збірна Украни з Німеччиною в рамках спарингу зустрінеться третього червня в Нюрнберзі. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.

Наступного дня синьо-жовті вилетять до Варшави. У столиці сусідньої держави українці зіграють наступний підготовчий і водночас товариський матч – із Польщею 7 червня. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.

Заключною грою передтурнірного збору стане поєдинок із національною командою Молдови 11 червня в Кишиневі. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом.

Наступного дня, 12 червня, національна команда прибуде до місця постійної дислокації на Євро-2024 – містечка Вісбаден.

  • 14 червня – 14 липня Німеччина прийматиме Євро-2024.
  • Українська збірна зустрінеться з Румунією, Словаччиною та Бельгією на груповому етапі.