Вирок Степаненку: журналіст назвав гравця, який витіснить зі складу збірної України на Євро-2024 хавбека Шахтаря

Переглядів 3450
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
Вирок Степаненку: журналіст назвав гравця, який витіснить зі складу збірної України на Євро-2024 хавбека Шахтаря
Володимир Бражко. Фото: УАФ
Журналіст та коментатор Михайло Співаковський висловився щодо позиції опорного півзахисника збірної України та назвав основних кандидатів на це місце.

Михайло Співаковський вважає, що хавбек Динамо Володимир Бражко нічим не поступається Тарасу Степаненку чи Сергію Сидорчуку окрім досвіду, тому молодий футболіст має шанси грати з перших хвилин.

«Хто буде основним опорником збірної України на Євро? Я думаю, що після матчів проти Боснії та Ісландії сумнівів у цьому залишилося дуже мало. Зараз не той футбол, щоб ми могли оцінювати будь-якого за одною чеснотою. Потрібен так званий скіллсет, що вміє гравець на полі. Якщо ми порівнюємо цей скіллсет, то назвіть мені хоча б один аспект, окрім досвіду, в якому Бражко поступався би Степаненку чи Сидорчуку?»

Журналіст відзначив старанну працю Степаненка повернути собі найкращу фізичну форму після відновлення від травми.

«Я бачив на власні очі після першого матчу Шахтаря з Чорноморцем, як сумлінно Степаненко після того, як зіграв, здається, 26 хвилин, потім ще 30-40-50 хвилин, коли поїхав Чорноморець в Одесу і закінчилися обидві прес-конференції, він все ще працював там десь за воротами, бігав ці відрізочки. Я абсолютно впевнений, що він зробить все, аби бути в оптимальній формі».

Однак Співаковський також назвав корисні для збірної України навички Бражка, які можуть допомогти команді Сергія Реброва.

«Але молодість Бражка, його енергія, обсяг його роботи, його фізичні якості, його тактична гнучкість, вміння зіграти і чистого опорника, і відтягнутися назад між двома центральними захисниками, і рівень ігрової дисципліни виконання тренерської настанови – все це дає надію на те, що в нас на довгі роки з’явився якісний, надійний, різноманітний, універсальний опорник», – сказав журналіст в ефірі ТаТоТаке.

  • У фінальній частині турніру на груповій стадії підопічні Сергія Реброва зіграють проти збірних Румунії, Словаччини і Бельгії.
  • Євро-2024 прийматиме Німеччина в десяти містах (14 червня – 14 липня).
  • Чинним чемпіоном Європи є Італія.