Втрачена перемога і чотири голи за 30 хвилин: як завершився спаринг юнацької збірної України зі Швейцарією

Переглядів 331
Контрольний матч між юнацькими збірними України та Швейцарії (U-19) відбувся в п'ятницю, 6 вересня, і завершився внічию (2:2).

Юнацька збірна України (U-19) зіграла внічию з однолітками зі Швейцарії у виїзному контрольному матчі, який відбувся в містечку Віль у п'ятницю, 6 вересня (2:2).

У складі команди Дмитра Михайленка відзначилися форвард Колоса Артем Гусол, для якого цей м'яч став дебютним за збірну, і хавбек Металіста Геннадій Синчук.

Наша команда швидко втратила перевагу у два голи, пропустивши двічі поспіль до перерви –дубль оформив 18-річний форвард Гавра Рубен Лонджа.

Контрольний матч

Швейцарія (U-19) – Україна (U-19) – 2:2

Голи: Гусол, 4 (0:1). Синчук, 22 (0:2). Лонджа, 25 (1:2). Лонджа, 30 (2:2).

• Юнацькі збірні Швейцарії та України (U-19) проведуть ще один контрольний матч, який відбудеться у Вілі у вівторок, 10 вересня, і розпочнеться о 15:00 за київським часом.
  • Команда Дмитра Михайленка зіграє у кваліфікаційному раунді Євро-2025 з юнацькими збірними Нідерландів, Словенії та Казахстану. Матчі міні-турніру відбудуться в Нідерландах 13-го, 16-го і 19 листопада.