«Є деяке спустошення»: голкіпер збірної України U-20 сказав все, що думає про виліт з чемпіонату світу

Переглядів 16
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Є деяке спустошення»: голкіпер збірної України U-20 сказав все, що думає про виліт з чемпіонату світу
Владислав Крапивцов. Фото: УАФ
Воротар Жирони та збірної України U-20 Владислав Крапивцов висловився щодо поразки синьо-жовтих в 1/8 фіналу чемпіонату світу від іспанців з рахунком 0:1.

Вчора, 7 жовтня, збірна України U-20 провела матч з іспанцями в рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу, в якому поступилася з рахунком 0:1.

Воротар синьо-жовтих Владислав Крапивцов поділився своїми емоціями після поразки та проаналізував перебіг поєдинку.

«Є деяке спустошення після цього матчу. Хлопці віддали на полі всі сили. Гарна була гра, ми мали шанси забити й відігратися, але десь не пощастило, і в результаті ми поступилися. Дуже важко грати без м'яча, особливо проти такої команди, як Іспанія.

Суперник контролював гру протягом усього поєдинку, і це дійсно складно. Пропущений м'яч став наслідком стандарту, який вони розіграли. Мені здається, що це була не награна комбінація, а десь на інтуїції. Ми трохи не розібралися в захисті, можливо, можна було вийти за лінію офсайду. Подивимося і зробимо висновки».

Також Крапивцов підсумував виступ збірної України U-20 на Мундіалі.

«Якщо брати весь турнір, то ми вийшли з першого місця в нашій групі, зробили максимум із того, що могли. Я дуже задоволений командою. Не пощастило десь із жеребом, але ви бачили по грі, що в нас теж були моменти, і ми могли проходити цю Іспанію»,сказав Крапивцов для УАФ.

  • У першому турі ЧС-2025 українці святкували перемогу над Південною Кореєю (2:1), а в другому зіграли внічию з Панамою (1:1), у третьому переграли Парагвай (2:1).
  • За підсумками групового етапу турніру підопічні Дмитра Михайленка посіли перше місце в групі В.