Збірна Україна обіграла Францію та вийшла до півфіналу молодіжного Євро-2023: Судаков оформив дубль і голом відзначився Бондаренко

Переглядів 2398
5 голосів
Українська молодіжка святкує гол. Фото: Google
Українська молодіжка, завдяки дублю Георгія Судакова то голу Артема Бондаренка перемогла французів та подолала чвертьфінальній бар'єр на чемпіонаті Європи.

Другого липня в рамках чвертьфіналу молодіжного Євро-2023 (U-21) в румунському Клужі зустрілися збірні Франції та України.

Першими забили французми після голу Райана Шеркі на 19 хвилині. Але ще до перерви українцям вдалося камбекнути. Героєм став Георгій Судаков, який спочатку реалізував пенальті, зароблений Мудриком, а потім забив з гри. У підсумку Україна виграла перший тайм з рахунком 2:1.

У другій половині зстрічі французам не вдалося зрівняти рахунок, а українці забили ще раз - на 86 хвилині точно пробив Артем Бондаренко.

Україна перемогла Францію з рахунком 3:1 та вийшла до півфіналу!

Молодіжне Євро-2023 (U-21). Чвертьфінал

Франція - Україна - 1:3 (1:2)

Голи: Шеркі, 19 - Судаков, 32 (з пенальті, 44), Бондаренко, 86.

У півфіналі Україна зіграє з Іспанією. Цей поєдинок відбудеться п'ятого липня в румунському Бухаресті.

Завдяки виходу до півфіналу Євро, Україна у 2024 році вперше в історії візьме участь у футбольному турнірі Олімпіади, яку прийматиме Париж.