Збірна України не програла Бельгії у матчі Євро-2024: хто пройшов в 1/8 фіналу турніру

Переглядів 1436
4 голоси
Судаков у матчі проти Бельгії. Фото: Google
У середу, 26 черевня, в німецькому Штутгарті відбувся поєдинок третього туру групової стадії чемпіонату Європи між українською та бельгійською збірними.

26 червня в Штутгарті відбувся матч третього туру групового раунду Євро-2024 між збірними України та Бельгії.

У першому таймі цього поєдинку були зафіксовані нулі на табло. Найкращими моментами були вихід Ромелу Лукаку віч-на-віч з Анатолієм Трубіним, який парирував удар нападника Роми, та епізод, коли Роман Яремчук у штрафному майданчику бельгійців асистував Артему Довбику, але форвард Жирони не встигав на цей м’яч. Також цікавий епізод був, коли Кевін Де Брюйне пробив зі штрафного, намагаючись поцілити у не прикритий Трубіним кут, але м’яч пролетів повз ворота. Георгій Судаков спробував відповісти ударом зі штрафного майже так само, але після його удару сферу зловив воротар бельгійців Кун Кастельс.

У другому таймі голів також не було, але були добрі нагоди для взяття воріт. Особливо активними серед українців були Артем Довбик, Руслан Малиновський та Георгій Судаков. Малиновський взагалі мав шанс забити «сухим листом», але Кастельс зреагував на удар. Також слід зазначити, що Трубін відіграв дуже надійно, залишивши ворота недоторканими.

У підсумку матч завершився внічию 0:0.

Євро-2024. Група Е. Третій тур

Україна – Бельгія - 0:0

• У паралельному поєдинку квартету Е між румунами та словаками було зафіксовано нічию 1:1.
  • Усі команди набрали по чотири очки, але перша Румунія, друга Бельгія та третя Словаччина обійшли українців за додатковими показниками.
  • Таким чином, Україна посіла четверте місце в групі і вилетіла з Євро.