Збірна України по снігу потренувалася в Польщі: команда Реброва налаштовується на матч з Італією

Переглядів 2212
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Збірна України по снігу потренувалася в Польщі: команда Реброва налаштовується на матч з Італією
Тренування збірної України. Фото: УАФ
Українська збірна під керівництвом Сергія Реброва провела заняття у Польщі. Жовто-сині готувалися до поєдинку зі Скуадрою Адзуррою під акомпанемент снігу.

Перший сніг, що випав у Гданську, приніс гравцям національної збірної України позитивні емоції перед матчем із Італією, повідомляє сайт УАФ.

Сніжні пластівці, що рясно лягали на газон стадіону «На Траугутта», наче нагадували, що незабаром прийде різдвяний та передноворічний час. У такі моменти, певне, кожна людина мимоволі згадує незабутні дитячі емоції передчуття зимового свята.

Після пробіжки тренер з фізпідготовки Віталій Кулиба запропонував хлопцям пограти у хрестики-нолики на газоні: команди змагалися між собою, намагаючись скласти переможну діагональ із тренувальних маніжок. «На реакцію» працювали поруч і воротарі під орудою Рустама Худжамова.

Після цього гравці виконували конкретні завдання у форматі ігрових серій. Як і в попередні дні, більша частина тренування була присвячена награванню тактичної схеми гри на матч з італійцями.

Завтра вранці синьо-жовті матимуть фітнес-заняття у готелі: сьогоднішнє тренування на мокрому в'язкому полі було достатнім фізичним навантаженням для гравців.

Після обіду українці виїдуть на місцеве летовище, звідки візьмуть курс на Леверкузен.