Збірна України провалила старт в Лізі націй: яке місце займає команда Реброва після матчу з Албанією

Переглядів 196
В суботу, 7 вересня, в поєдинку першого туру Ліги націй збірна України зустрічалася з командою Албанії. Гра завершилась поразкою синьо-жовтих з рахунком 1:2.

Збірна України приймала команду Албанії у Празі. У першому таймі вболівальники забитих м’ячів не побачили.

Дебют другого тайму був за гравцями команди Сергія Реброва. На 49-й хвилині Юхим Конопля чудовим ударом відкрив рахунок. Та недовго музика грала. Через п’ять хвилин збірна Албанії відігралася – відзначився Ардіан Ісмаїлі.

На 66-й хвилині другий м’яч влетів у ворота збірної України. Ясір Асані точним ударом пробив Анатолія Трубіна.

Відео голів

Тренерський штаб синьо-жовтих заміни намагався врятувати матч, але більше забитих мячів не було.