Збірна України провалила Євро-2024 і вилетіла вже у другому турі: турнірна таблиця перед останнім матчем

Переглядів 40648
19 голосів
Футболісти збірних України та Чехії. Фото: Getty Images
Збірна України U-17 провела матч другого туру групового етапу Євро-2024 проти Чехії. Команда Юрія Мороза вдруге поспіль програла та втратила шанси на плей-оф.

У четвер, 23 травня, збірна України U-17 у Кіпрі зіграла проти Чехії у поєдинку другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024. Матч закінчився поразкою команди Юрія Мороза із рахунком 1:3.

Чеський колектив забив один м'яч в першому таймі, і ще два у наступному. Спочатку з пенальті відзначився Лукас Мудрий.

А потім своє ім'я на табло двічі записав Ондрей Пенча, оформивший дубль.

В кінці зустрічі збірна України зуміла відповісти одним голом, коли Кирило Дігтяр реалізував пенальті.

Євро-2024 U-17, група А. Другий тур.

Україна U-17 – Чехія U-17 – 1:3

Голи: Дігтяр (пенальті – 90+4') – Мудрий (пенальті – 12'), Пенча (61', 88')

Турнірна таблиця групи А

Головний тренер збірної вже відреагував на поразку, свою думку щодо провалу висловили і вболівальники синьо-жовтих.

• За підсумками двох з трьох матчів у збірної України нуль очок, через що підопічні Мороза втратили шанси на вихід у плей-оф турніру.
  • У першому турі Україна поступилася команді Сербії з рахунком 0:1.
  • Чехи, в свою чергу, як і балканці набрали вже шість залікових пунктів та гарантували собі місце в чвертьфіналі.
  • У неділю, 26 травня, наша збірна зустрінеться з господарями турніру Кіпром у заключному поєдинку групового етапу.