Збірна України розгромила швейцарців в еліт-раунді відбору до Євро-2024: команда закріпилася на чолі групи

Переглядів 4565
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Головний тренер збірної України U-17 Юрій Мороз. Фото: УАФ
Юнацька збірна України U-17 розгромила однолітків зі Швейцарії у рамках другого туру групового етапу еліт-раунду кваліфікації до чемпіонату Європи 2024 року (3:0). Команда Юрія Мороза разом зі Словаччиною є лідерами квартету №4.

Команда України U-17 після впевненої перемоги над Грецією (2:0) зі ще більшим рахунком здолала і команду Швейцарії (3:0) у другому турі еліт-раунду відбору до Євро-2024.

Синьо-жовті відкрили рахунок у матчі на 18-й хвилині, коли з передачі Назара Бондара відзначився Дмитро Богданов.

І закріпили перевагу за шість хвилин по тому: на 24-й оберті хвилинної стрілки пенальті реалізував Артем Степанов.

По перерві швейцарців добив Назар Бондар.

Швейцарія U-17 – Україна U-17 – 0:3

Голи: Богданов, 18, Степанов, 24, пен., Бондар, 63

Вилучення: Парра, 83

Турнірна таблиця після другого туру

• Останню гру синьо-жовті проведуть 12 березня проти Словаччини. Початок матчу о 15:00 за київським часом.
  • У фінальну стадію вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами.