Збірна України розписала мирову з Німеччиною: жовто-сині не програли на ювілей Реброва

Переглядів 784
4 голоси
Матч Німеччина - Україна. Фото: Google
Національні команди Німеччини та України розписали мирову 0:0 у підготовчому поєдинку до чемпіонату Європи, який відбудеться в червні та липні.

Сьогодні, третього червня, в рамках контрольного поєдинку зустрілися збірні Німеччини та України. Гра відбулася в Нюрнберзі на полі «Макс-Морлок-Арени».

На матчі був присутній федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, який перед спарингом зустрівся з президентом УАФ Андрієм Шевченком. Також сьогодні виповнилося 50 років наставнику української збірної Сергію Реброву, якого напередодні гри привітав Шевченко.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. До перерви Михайло Мудрик мав шанс відкрити рахунок, але після гарного рейду не зумів відправити м’яч у ворота.

У другій половині зустрічі Бундестім створила можливості для взяття воріт, а Максіміліан Баєр навіть влучив у каркас воріт. Та залишити автограф у воротах українців у німців не вийшло.

У підсумку на табло були зафіксовані нулі.

Контрольний матч

Німеччина – Україна – 0:0

Відео яскравих моментів поєдинку дивіться в телеграм-каналі Український футбол

• Четвертого червня синьо-жовті вилетять до Варшави. У столиці сусідньої держави українці зіграють наступний підготовчий і водночас товариський матч – із Польщею 7 червня. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.
  • Заключною грою передтурнірного збору стане поєдинок із національною командою Молдови 11 червня в Кишиневі. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом.
  • Наступного дня, 12 червня, національна команда прибуде до місця постійної дислокації на Євро-2024 – містечка Вісбаден.
  • 14 червня – 14 липня Німеччина прийматиме Євро-2024.
  • Українська збірна зустрінеться з Румунією, Словаччиною та Бельгією на груповому етапі.