Збірна України U-19 невдало стартувала у відборі на Євро-2023: команда Нагорняка поступилася Люксембургу

Переглядів 643
Збірна України U-19 сьогодні зіграла проти однолітків із Люксембургу (1:2) в першому турі групового етапу еліт-раунду кваліфікації Євро-2023.

Зустріч завершилася з рахунком 1:2 на користь андердога. Команда Сергія Нагорняка забила першою, проте розгубила свою перевагу по ходу зустрічі.

В першому таймі команди обмінялися голами Івана Горбача та Леон Ельшана, а по перерві форвард Айнтрахт Трір оформив дубль.

Головний тренер збірної України U-19 Сергій Нагорняк намагався переломити хід гри за допомогою замін, проте рахунок до фінального свистка залишився незмінним.

Зазначимо, що 25 березня на українську молодіжку очікує наступна зустріч із Данією. 28 березня Україна проведе заключний матч у квартеті з Іспанією.