Збірна України (U-19) стартувала з перемоги у відборі до Євро-2024: жовто-сині вийшли на перше місце в групі

Переглядів 3668
Збірна України виграла у мальтійців. Фото: YouTube
Українська молодіжка в непростому поєдинку переграла Мальту з рахунком 3:1. Голи Мануілова, Пономаренка та Тутєрова дозволили українцям святкувати перемогу.

15 листопада в рамках відбіркового циклу чемпіонату Європи-2024 (U-19) між собою зустрічалися збірні України та Мальти.

Перший тайм виграли жовто-сині, завдяки голу Мануілова. На 59 хвилині мальтійці вирівняли становище після того, як точно пробив Барбара. Але Україна все одно зуміла видряпати вікторію - м'ячі до свого активу записали Пономаренко та Тутєров. Зазначимо, що Пономаренко свій гол забив максимально ефектно, відправивши м'яч у ворота низом зі штрафного.

У підсумку українська збірна виграла зустріч із рахунком 3:1.