Збірна України U-19 завершила виступи у кваліфікації Євро-2023: синьо-жовті розгромно поступилися Іспанії

Переглядів 2265
Збірна України U-19 в заключному поєдинку еліт-раунду кваліфікації Євро-2023 проти Іспанії зазнала третьої поразки в трьох матчах.

У попередніх поєдинках групи підопічні Сергія Нагорняка поступилися Люксембургу (1:2) та Данії (1:2), тож втратили шанси потрапити на чемпіонат Європи. Заключний матч квартету, проти однолітків з Іспанії.

Сьогоднішній поєдинок закінчився розгромною поразкою українців з рахунком 0:4. Піренейці до перерви встигли відзначитись тричі. Голи на рахунку Сезара Паласіоса, Анхеля Аларкона та Дані Родрігеса.

В другому таймі іспанці обмежились лише одним забитим м'ячем у виконанні Віктора Барбера, який встановив остаточний рахунок в поєдинку.

Збірна України фінішувала у своїй групі з нулем набраних очок, а Іспанія завдяки кращий різниці забитих та пропущених випередила Данію та відібралася до фінального турніру, який пройде 3-16 липня на Мальті.