Збірна України U-21 на очах Реброва втратила перемогу над Іспанією: молодіжка продовжує шлях на Євро-2023

Переглядів 3566
4 голоси
Молодіжна збірна України в заключному поєдинку групового етапу Євро-2023 поділила очки з Іспанією. Поєдинок в Бухаресті завершився з рахунком 2:2.

Молодіжні збірні Іспанії та України достроково гарантували собі вихід до чвертьфіналу, проте залишається відкритим підсумковий розподіл місць у групі В.

Відзначимо, що головний тренер збірної України Сергій Ребров і наставник Динамо Мірча Луческу з трибун спостерігали за грою молодіжки.

Наставники обох команд Руслан Ротань та Санті Денія дали можливість пограти тим футболістам, які менше отримували ігрового часу у попередніх матчах.

Українська молодіжка не знітилася перед іменитим суперником та намагалася грати у свій футбол, хоча Іспанія у першому таймі могла покарати українців за помилки біля власних воріт.

На шостій хвилині Нещерет просто подарував м'яч Камельо, який не очікував помилки з боку голкіпера збірної України. За 15 хвилин Руслан вводив м'яч в гру та влучив собі в ногу, чим не скористався гравець команди суперника.

Ще один подарунок українців не використав Камельо, який не реалізував вихід віч-на-віч з Нещеретом.

Впоравшись з нервами, українці змогли повернути собі впевненість та почали створювати небезпеку біля воріт суперників. Наприкінці першого тайму Назаренко промчався правим флангом та вирізав подачу на В'юнника, якому не склало труднощів переправити м'яч у сітку. Команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь збірної України.

На старті другого тайму Іспанія відновила паритет на табло завдяки прикрому автоголу на 49-й хвилині. Сирота при спробі винести м'яч з лінії воріт влучив у Желізка, рикошетом від якого той залетів у ворота Нещерета.

Забитий м'яч повернув ритм гри у спокійне русло. Обидві команди не хотіли поступатися одна одній та були максимально заряджені на боротьбу, а тренерський штаб молодіжки почав випускати з лавки основних виконавців.

На 80-й хвилині литовський рефері Румшас призначив пенальті, який заробив Сікан. До позначки підійшов Судаков, який зробив рахунок 2:1 на користь України.

Останнє слово у матчі було за іспанцями. На 89-й хвилині захист синьо-жовтих не втримав Руїса, який зробив остаточний рахунок у цій зустрічі - 2:2.

• Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат, який залишив нашу збірну на другому місці в групі.
  • Збірна України достроково вийшла в 1/4 фіналу Євро-2023.
  • Свого суперника по цій стадії підопічні Ротаня дізнаються завтра, 28 червня, коли відбудуться матчі в групі D.