Збірна України U-23 провела другий матч перед Олімпіадою: як зіграла команда Ротаня проти одноліток з Парагваю

Переглядів 9550
4 голоси
Максим Хлань. Фото: УАФ
Олімпійська збірна України провела свій заключний товариський матч перед початком Олімпіади. Команда під керівництвом Руслана Ротаня не змогла здолати своїх ровесників із Парагваю.

Сьогодні, 18 липня, олімпійська збірна України провела свій заключний товариський матч перед початком Олімпіади-2024.

Підопічні Руслана Ротаня протистояли Парагваю. Рахунок у матчі відкрив Максим Хлань на 35-й хвилині. У другому таймі Олег Федор подвоїв перевагу України і, здавалося, що гру було зроблено. Однак Парагвай зумів відновити рівність, забивши два голи наприкінці зустрічі.

Особливо відзначимо голкіпера української команди Кирила Фесюна, який відбив два пенальті під час матчу.

Товариський поєдинок

Україна (U-23) – Парагвай (U-23) – 2:2

Голи: Хлань, 35, Федор, 82

• Нагадаємо, що у попередньому товариському матчі олімпійська збірна України зіграла внічию з Єгиптом (1:1).
  • Олімпійські ігри 2024 пройдуть у Парижі з 26 липня по 11 серпня. Україна опинилася у групі з Аргентиною, Марокко та Іраком.