Збірна України у вольовому стилі переграла словаків: визначено «Лева матчу» в цьому поєдинку Євро

Переглядів 1740
Анатолій Трубін. Фото: УАФ
Воротар лісабонської Бенфіки Анатолій Трубін успішно зіграв у переможному матчі чемпіонату Європи між збірними Словаччини та України, в якому здобули вікторію жовто-сині.

21 червня в Дюссельдорфі в рамках другого туру групового раунду Євро-2024 зустрілися збірні Словаччини та України.

Перший тайм виграли словаки після того, як точно пробив на 17 хвилині Іван Шранц. Слід зазначити, що Анатолій Трубін багато разів врятував жовто-синіх, що дозволило українцям не пропустити ще більше. Найкращий момент України до перерви був, коли Олександр Тимчик влучив у стійку.

У другій половині зустрічі Миколі Шапаренку після асисту Олександра Зінченка вдалося зрівняти рахунок на 54 хвилині. А потім на 80 хвилині вже після результативної передачі від Шапаренка Роман Яремчук забив та вивів українців вперед.

У підсумку збірна України здобула перемогу з рахунком 2:1 та набрала три очки.

Після завершення поєдинку українські фанати обрали «Лева матчу». Ним став голкіпер Анатолій Трубін, який протягом зустрічі багато разів впевнено зіграв у рамці та парирував велику кількість ударів.

Трубін набрав 52% голосів. У Миколи Шапаренка та Михайла Мудрика 17% та 8%.

• В іншому матчі квартету Е в рамках другого туру зіграють Бельгія та Румунія. Ця зустріч відбудеться 22 червня (22:00).
  • Наразі ситуація в квартеті така: Румунія (3), Україна (3), Словаччина (3), Бельгія (0).