Збірна України в Польщі провела два тренування за добу: синьо-жовті готуються до матчу з Англією

Переглядів 2129
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Збірна України в Польщі провела два тренування за добу: синьо-жовті готуються до матчу з Англією
Тренування збірної України. Фото: УАФ
Підопічні Сергія Реброва тренуються напередодні поєдинку відбіркового циклу Євро-2024 проти національної команди Англії.

Сьогодні синьо-жовті провели на зборі в Польщі два тренування. Ранкове відбулося на знайомій збірникам за три попередні дні збору «Fair play arena», зведеній у Тшебниці до Євро-2012. Про це повідомляє сайт УАФ.

Команда була розділена тренерським штабом на дві групи: одна відпрацьовувала дії в обороні, а інша — гру в атаці.

На вечірній тренінг національна команда вирушила за 30 км — у містечко Жміґруд, на стадіон команди MKS Piast, що виступає в четвертій лізі чемпіонату Польщі. Кондиції поля та сам невеликий, але затишний стадіончик справили на українців позитивне враження.

Під час вечірньої сесії гравці вже більшою мірою зосередилися на командних діях у контексті тактичних моделей, які напрацьовує на найближчу гру тренерський штаб.

Поспостерігати за тренуванням синьо-жовтих отримали можливість учні місцевої футбольного академії. Дітлахи жваво реагували на успішні дії українських гравців, вигукуючи імена футболістів, яких добре знають. Найбільше чутно було прізвище «Мудрик». Після тренування збірники знайшли час аби сфотографуватися та залишити свої автографи юним футболістам.

  • Уже дев’ятого вересня головна українська збірна в Польщі зіграє проти Англії в рамках відбору Євро-2024.
  • Потім 12 вересня в Мілані національна команда України зустрінеться з Італією.
X