Збірна України вийшла до 1/8 фіналу на чемпіонаті світу: тепер синьо-жовті зіграють з Марокко

Переглядів 24363
10 голосів
Україна – Албанія – 3:1. Фото: YouTube
Українці переграли албанців у рамках плей-офф чемпіонату світу з сокки. Синьо-жовті виграли зустріч з рахунком 3:1 і тепер на них чекає поєдинок проти національної команди Марокко.

Восьмого червня збірна України з сокки виграла поєдинок 1/16 фіналу на чемпіонаті світу-2023, який проходить у німецькому Ессені.

Опонентом синьо-жовтих була національна команда Албанії, яку українці переграли з рахунком 3:1.

На голи Андрія Мельника, Дениса Сандецького та Дениса Хруля албанці відповіли точним ударом у виконанні Ендріта Каци.

ЧС-2023 з сокки. 1/16 фіналу

Україна – Албанія – 3:1

Голи: Мельник 7, Сандецький, 12, Хруль, 40 – Каца, 32.

• Дев’ятого червня у рамках 1/8 фіналу збірна України зіграє проти національної команди Марокко, яка по пенальті обіграла Оман (0:0, по пенальті 1:0). Початок зустрічі о 19:45 за Києвом.
  • Сокка є різновидом міні-футболу. Матчі проходять у форматі шість на шість гравців. Грається два тайми по 20 хвилин.