Збірна України вийшла у фінал на чемпіонаті світу: жовто-сині обіграли хорватів

Переглядів 14772
8 голосів
Хорватія - Україна - 0:1. Фото: YouTube
Українська збірна здобула перемогу в півфінальному матчі мундіалю з сокки. Жовто-сині обіграли Хорватію з мінімальною перевагою, завдяки голу Кодацького.

11 червня збірна України вийшла до фіналу чемпіонату світу 2023 із сокки, який проходить у німецькому Ессені.

У півфінальному поєдинку синьо-жовті обіграли збірну Хорватії з рахунком 1:0. Переможним голом за українську збірну відзначився на 20+1 хвилині Микола Кодацький.

ЧС-2023 з сокки. 1/2 фіналу

Україна – Хорватія – 1:0

Гол: Кодацький, 20+1.

У фіналі Україна програла Казахстану (2:2, 1:2 по пен.).

• Фінальний поєдинок мундіалю з сокки та зустріч за бронзові медалі відбудуться увечері, 11 червня, починаючи з 19:00.
  • На минулорічному мундіалі, який приймала Угорщина, тріумфувала Бразилія. Бразильці у фінальній зустрічі переграли з рахунком 3:0 Казахстан.
  • Сокка є різновидом міні-футболу. Матчі проходять у форматі шість на шість гравців. Грається два тайми по 20 хвилин.