Збірна України втратила ще одного форварда на матч з Францією на молодіжному Євро: футболіст повідомив подробиці

Переглядів 1202
Богдан В'юнник. Фото: Getty Images
21-річний форвард збірної України Богдан В'юнник, який належить Шахтарю та на правах оренди виступає за Грацер, пропустить чвертьфінальний матч проти Франції на молодіжному Євро-2023.

Збірна України зазнала втрати перед чвертьфінальним поєдинком проти Франції на молодіжному Євро-2023. Гру пропустить нападник Богдан В'юнник. Про це повідомив сам футболіст в коментарі Суспільне Спорт.

В'юнник зазнав ушкодження руки у заключному поєдинку групової стадії проти Іспанії (2:2). У ньому форвард відзначився забитим м'ячем, а у другому таймі його замінили.

Ротань зазначав, що футболіст пройде додаткове обстеження. За словами Богдана, йому вдалося уникнути перелому руки, проте він порвав м'які тканини у руці. Тому у матчі проти Франції він не зіграє.

Таким чином, збірна Україна має другу втрату у лінії нападу перед грою проти Франції. Не допоможе команді й форвард Владислав Ванат, який отримав двоматчеву дискваліфікацію після гри другого туру проти Румунії – вона спливає саме проти Франції.

Водночас, зможе зіграти за збірну України півзахисник Михайло Мудрик. Футболіст відновився після травми і два дні перед грою проти Франції займався у загальній групі команди.

• Матч Франція – Україна на молодіжному Євро-2023 відбудеться другого липня (початок – о 22:00).
  • У разі перемоги українці матимуть можливість достроково відібратися на Олімпіаду-2024, якщо свій матч проти Португалії виграє й команда Англії.