Збірна України втримала нічию в матчі з Німеччиною: гравець жовто-синіх отримав найвищу оцінку

Переглядів 11803
9 голосів
Анатолій Трубін. Фото: Google
Анатолій Трубін провів феєричний поєдинок з німцями в рамках спарингу в Нюрнберзі. Голкіпер Бенфіки заслужено став найкращим футболістом матчу.

Третього червня в рамках контрольного поєдинку зустрілися збірні Німеччини та України. Гра відбулася в Нюрнберзі на полі «Макс-Морлок-Арени» і завершилась внічию – 0:0.

На матчі був присутній федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, який перед спарингом зустрівся з президентом УАФ Андрієм Шевченком. Також сьогодні виповнилося 50 років наставнику української збірної Сергію Реброву, якого напередодні гри привітав Шевченко.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. До перерви Михайло Мудрик мав шанс відкрити рахунок, але після гарного рейду не зумів відправити м’яч у ворота.

У другій половині зустрічі Бундестім створила можливості для взяття воріт, а Максіміліан Баєр навіть влучив у каркас воріт. Та залишити автограф у воротах українців у німців не вийшло.

У підсумку на табло були зафіксовані нулі.

Статистика ударів в площину воріт в поєдинку 26-7 на користь німців. Команда Реброва не пропустила і завдяки надійній грі Анатолія Трубіна в воротах.

У підсумку портал статистики SofaScore визначив найкращим гравцем зустрічі воротаря збірної України Трубіна, якому поставили оцінку 8,4.

Також голкіпера Бенфіки було визнано Левом матчу.

• 14 червня – 14 липня Німеччина прийматиме Євро-2024.
  • Українська збірна зустрінеться з Румунією, Словаччиною та Бельгією на груповому етапі.