Збірна України з пляжного футболу вийшла до фіналу Євроліги: жовто-сині розгромили латвійців

Переглядів 1885
Гравці збірної України радіють голу. Фото: УАФ
Українці виявилися сильнішими за латвійську збірну в рамках півфінальної зустрічі Євроліги-2024 в дивізіоні B. Голи Зборовського, Потапова, Корнійчка та Щитника принесли впевнену вікторію.

20 липня в грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу зіграла півфінальний поєдинок розіграшу Євроліги-2024 в дивізіоні B, повідомляє пресслужба УАФ.

Після виграшу групового раунду у квартеті В збірна України в півфіналі Євроліги-2024 зустрічалася з другою командою групи А – Латвією.

Підопічні Миколи Костенка бездоганно провели цей поєдинок, забивши у ворота латвійців чотири «сухі» м'ячі. У першому періоді відзначилися Олег Зборовський та Андрій Потапов, а у другому – Олександр Корнійчук та Олег Щитник. У третій 12-хвилинці голів не було.

Євроліга-2024. Дивізіон В. Півфінал. 20 липня. Батумі (Грузія)

Україна – Латвія – 4:0

Голи: Зборовський, 2, Потапов, 8, Корнійчук, 22, Щитник, 24.

Склад України: Неруш, Пославський, Левченко, Корнійчук, Зборовський, Пашко, Заворотний, Войток, Войтенко, Потапов, Щитник, Щериця.

• Збірна України виграла у Латвії з рахунком 4:0 і вийшла до фіналу турніру (21 липня).
  • У головній зустрічі жовто-сині зіграють із переможцем другого півфіналу, в якому зустрічаються Грузія та ОАЕ (20 липня о 19:30).