Збірна України здобула дебютну перемогу на Олімпійських Іграх: яке місце займає команда Ротаня у групі В

Переглядів 3886
Максим Брагару проти Ашрафа Хакімі. Фото: УАФ
Національна команда України дивом здобула вікторію в поєдинку проти марокканців на Олімпіаді у Франції. Жовто-сині в меншості вигризли три очки і повернули собі шанс на вихід до плей-офф.

27 липня в рамках другого туру групового раунду футбольного турніру Олімпіади збірна України зустрічалася з Марокко.

Перший тайм виграли жовто-сині, завдяки ефектному голу від Дмитра Криськіва, якому асистував Максим Брагару. Але в другій половині зустрічі Володимир Салюк сфолив та марокканці отримали шанс на пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Суф’ян Рахімі на 64 хвилині.

Але в додатковий час, коли здавалося, що суддя зафіксує нічию, взяв слово Ігор Краснопір, який з пасу Олега Федора знову вивів Україну вперед!

Більше голів не було, а тому зустріч завершилася перемогою жовто-синіх з рахунком 2:1!

Після другого туру ситуація в групі В наступна: всі збірні мають по три очки, а Україна за додатковими показними посідає третю позицію.

• У заключному турі 30 липня відбудуться матчі Аргентина – Україна та Ірак – Марокко.
  • Цікаво, що ситуація в групі В на Олімпіаді чимось нагадує те, що було на Євро, коли перед заключним туром у жовто-синіх та в усіх суперників було по три бали.