Збірна України здобула першу перемогу на Євро-2024: команда Реброва у вольовому стилі обіграла Словаччину

Переглядів 1404
10 голосів
У п’ятницю, 21 червня, у поєдинку другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 збірна України зустрічалася з національною командою Словаччини.

Збірна України провела другий матч на Євро-2024. Цього разу суперником команди Сергія Реброва була Словаччина.

Після першого тайму національна збірна України поступилася з рахунком 0:1. На 17-й хвилині мяч у ворота Анатолія Трубіна відправив словацький нападник Іван Шранц.

Відео голу дивіться тут

На початку другого тайму збірна України зрівняла рахунок. Точним ударом відзначився хавбек Микола Шапаренко. Це перший м’яч синьо-жовтих на турнірі.

На 80-й хвилині Шапаренко віддав передачу на Яремчука, який несилньм ударом пробив повз голкіпера збірної Словаччини.

Нагадаємо, що у першому турі групового етапу Євро-2024 збірна України програла команді Румунії з рахунком 0:3.

Наразі збірна України займає друге місце в турнірній таблиці групи Е, набравши три очки. Словаки – треті (3 бали).