Збірна України зіграла з Чехією у Лізі націй: матч з пенальті пройшов не за сценарієм команди Реброва

Переглядів 34
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Україна – Чехія. Фото: Getty Images
Національні збірні України та Чехії розійшлися миром у четвертому турі Ліги націй. Матч у польському місті Вроцлав не виявив переможця і завершився з рахунком 1:1.

Національна збірна України у поєдинку четвертого туру Ліги націй зіграла унічию з Чехією (1:1).

▶️Відео голів в матчі Україна – Чехія

Українці пропустили гол на 18-й хвилині після кутового. Подача спочатку не знайшла своєї мети, проте Черв зумів точно в дотик пробити в кут з-за меж штрафного майданчика, відкривши рахунок. До перерви становище на табло не змінилося.

У другому таймі українці зуміли реалізувати пенальті, з одинадцятиметрової позначки відзначився форвард Артем Довбик, для якого цей гол став першим за збірну з березня поточного року в офіційному матчі. До кінця гри рахунок не зазнав змін.

Ліга націй УЄФА, четвертий тур

Україна – Чехія – 1:1 (0:1)

Голи: Черв, 18 – Довбик, 53, пен.

• Після четвертого туру збірна України набрала чотири очки та йде на останньому місці в таблиці групи В1. Чехи з сімома очками лідирують в квартеті, грузини і албанці набрали по шість балів.
  • Наступні свої матчі в турнірі команда Сергія Реброва зіграє в листопаді.