Збірна України зробила неймовірний камбек у грі з боснійцями: команда Реброва наблизилася до Євро-2024

Переглядів 5765
8 голосів
Боснія та Герцеговина - Україна. Фото: УЄФА
У півфінальному матчі плей-оф кваліфікації на Євро-2024 Боснія та Герцеговина приймала національну команду України. Поєдинок закінчився перемогою синьо-жовтих із рахунком 2:1

Сьогодні, 21 березня, збірна України провела поєдинок в рамках плей-оф кваліфікації на Євро-2024 проти Боснії та Герцеговини за право потрапити на груповий етап цього змагання.

Команди розпочали матч обережно, що і не дивно, враховуючи статус та ціну цього протистояння. Балканський колектив зумів нав'язати свою гру підопічним Реброва і команди часто зводили все до боротьби на футбольному полі.

Відзначимо, що загалом у першій половині боснійці створили більше гостроти біля наших воріт. Едін Джеко міг відкривати рахунок у матчі в середині тайму, але йому прицільно пробити завадив свій же партнер.

На старті другої половини гри Боснія та Герцеговина повела у рахунку. Дедич здійснив чудовий індивідуальний прохід та прострілив з меж штрафного майданчика, а Хаджикадунич перед воротами підставив ногу й поцілив у дальній кут.

Після пропущеного м'яча підопічні Сергія Реброва почали активніше діяти на футбольному полі, але футболісти балканської команди вміло робили паузи у грі.

Однак в кінцівці матчу Роман Яремчук, який вийшов на поле в другому таймі, зрівняв рахунок. Форвард отримав м'яч у штрафному майданчику, швидко зорієнтувався та без проблем відправив шкіряного низом під ліву стійку.

На цьому наша команда не зупинилася, адже Довбик вивів збірну України вперед через три хвилини. Нападник Жирони замкнув чудову передачу, головою спрямувавши м’яч у сітку рикошетом від правої штанги.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу збірної України.

Плей-оф кваліфікації на Євро-2024, півфінал

Боснія та Герцеговина - Україна - 1:2

Голи: Хаджикадунич, 57 - Яремчук, 85, Довбик, 88

• Збірна Боснії та Герцеговини втратила шанси кваліфікуватися на Євро-2024.
  • Через п'ять днів Україна зустрінеться із Ісландією.
  • Перемога у фінальному матчі плей-оф гарантує участь в груповому етапі Євро-2024.